ShowFilter:
  • All
  • Directors
  • Senior Technical
  • Technical
  • Business Support
Design Engineer Tegen George
Design Engineer Ryan Daniell
Civil Engineering Technician Chris Dawson
Graduate Transport Engineer Marie-Rose Benjamin
Design Engineer Farjad Khan
Finance Manager Aqub Nazir
Senior Engineer PJ Rankin
Graduate Engineer Alex Angell-Payne
Graduate Engineer George Lovett
Graduate Engineer Marta Drabek
Senior Technician Zac Gannon
Graduate Engineer Nick Healy
Graduate Engineer Claudia Ross
Associate Keith York
Regional Director Martin McGovern
Senior Technician Andréia Silva Fontoura
Associate Chris Kendrick
Senior Engineer Hannah Keighley
Graduate Engineer Georgie Smith
London Studio Manager Laurie Latham
Graduate Engineer Charlotte Taylor
Associate Lindsay Christink
Graduate Engineer Tom Robertson
Business Analyst Leandra Pinto
Graduate Engineer Aidan West
Design Engineer Erik Stopp
Senior Engineer James Bloomfield
Graduate Engineer Harry Morton
Head of Finance Anh Ho
BIM Technician Steven John
Associate Director Simon Bennett
Graduate Engineer Heba Tabidi
Associate Jason Howell
Senior Engineer Adrian Koba
Associate Director Yousaf Hussain
Design Engineer Andrea McGee
Graduate Engineer Finlay Gray
BIM Technician Lewis Griffiths
Graduate Engineer Asha Vickers
Senior Transport Engineer Emily Ingham
CAD Technician Luke Schaumburg
Associate Director Richard Dowdall
Transport Planner Laura Brooks
Technical Director Andrew Ruck
Bid Proposal Manager Suzanne Mack
Structural Design Engineer Frank Rigby
Associate Robert Webster
Graduate Engineer Isabelle Robinson
BIM Technician Danny Tunningley
Civil Design Engineer Ryan Horngren
Senior Structural Engineer Tomasz Lukaszewicz
Design Engineer Polly Natynczuk
Graduate Engineer Oscar White
Associate Martin Battle
Graduate Engineer Lauren Boag
Structural Design Engineer Tom Hogan
Civil Design Engineer Emilie Leclerc
Associate Director Keith Wilson
Studio Co-ordinator Maura Shilton
Structural Design Engineer Dai Ravenscroft
Senior Structural Engineer Gina Wood
Apprentice BIM Technician Ben Marshall
Bid Manager Aoife Byrne
Apprentice IT Support Technician Joe Bazaz
Graduate Engineer Arooj Shah
Senior Civil Engineer Rhys Williams
Transport Planner Michael Cameron
Design Engineer Eloise Moir-Mattox
Project Facilitator Stephanie Jones
Finance and Administration Assistant Izabela Zajac
Associate Dan Podesta
Associate Charles Hollingsworth
Business Administrator Angela Joseph
Associate Craig Turner
Design Engineer Dominique Pitman
Associate Ed Robinson
Civil Design Engineer Mark Solley
Director Isla Jackson
Design Engineer Nanette Heystek
Director Robert Westcott
Design Engineer Andrew Peebles
BIM Manager Glasgow Aaron Carr
BIM Technician Alfie Brewster
Head of Bidding and Digital Cher Wilkie
Associate Hannah Rathbone
Design Engineer Rebecca Keachie
Associate Director Sam Harland
Associate Jessica Foster
Head of People and Culture Caroline Todd
Founding Director Julian Broster
Head of Communications & Culture Katrina Davis
Finance Assistant Lucy Holt
IT Analyst Ben Farmer
Founding Director Stephen O’Malley
Director Leah Stuart
Director Gareth Atkinson
Senior Structural Engineer Rachael McClenan Fitton
Senior Engineer Claire Young
People & Culture Advisor Kat Dewell
Director Paul Morris
Senior BIM Technician Paul Mellor
BIM Manager Leeds Ian Bennett
Director James Bruce
Senior Transport Engineer Simon Keating

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close